plánované koncerty

 

  

 

   

 

      

 

   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODEHRANÉ KONCERTY

rok 2016

10.09.2016 - Havlíčkův Brod, Dny evropského dědictví, Havlíčkovo náměstí, koncert, 15:00h
03.09.2016 - Vyšší Brod, Plavba kuriózních plavidel, tradiční koncert v kempu, 17:00h
26.08.2016 - Benešov nad Černou, koncert před kapelou R. Křesťan a Druhá trává, 17:00h
20.08.2016 - Hořice na Šumavě, Hořické trhy 2016, koncert u kostela, 13:00h
19.08.2016 - Český Krumlov, nádvoří klarisek, Klášter, koncert na konci léta, 20:00h
09.07.2016 - České Velenice, Hudební víkend 2016, koncert na festivalu, 17:00h 
18.06.2016 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, I. zámecké nádvoří, 19:00h 
18.06.2016 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Pivovarské zahrady, 14:30h 
17.06.2016 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, pod Zámeckými schody, 23:00h 
17.06.2016 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, I. zámecké nádvoří, 18:30h
17.06.2016 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 16:00h 
28.05.2016 - Frymburk, Camping Frymburk, večerní koncert, 20:00h 
22.05.2016 - Český Krumlov, kláštery, čteme pohádku dětem, 16:00h
21.05.2016 - Netolice, Netolický jarmark 2016, náměstí, 13:15h
14.05.2016 - Český Krumlov, soukromé vystoupení, 15:30h 
13.05.2016 - Vyšší Brod - Herbertov, soukromé vystoupení, 19:00h 
07.05.2016 - Kaplice, KD, jako host na dětské soutěži Kaplické hrátky, 16:00h 
01.05.2016 - Rapšach, Rapšašské Zikmundohraní, koncert, 11:00h 
26.03.2016 - Brloh, kino, večerní velikonoční koncert, 20:00h 
12.02.2016 - Český Krumlov, klášter, společný koncert s Rybníkářema, 19:00h 
09.02.2016 - Český Krumlov, tradiční masopustní průvod městem, 16:00h 
06.02.2016 - Český Krumlov, otáčivé hlediště, představení Noc na Karlštejně, 14:00h

rok 2015

23.12.2015 - Český Krumlov, tradiční Živý Betlém, II. zámecké nádvoří, 18:30h 
23.12.2015 - Český Krumlov, tradiční Živý Betlém, II. zámecké nádvoří, 16:15h 
06.12.2015 - Lomnice nad Lužnicí, kostel Sv. Václava, adventní koncert, 18:00h 
05.12.2015 - Český Krumlov, klášter, adventní koncert, 10:00h 
29.11.2015 - Borovany, nádvoří kláštera, adventní koncert, 16:00h 
25.11.2015 - Český Krumlov, Městská knihovna, tradiční Koncert mezi knihami, 18:00h 
14.11.2015 - Český Krumlov, foyer divadla, charitativní koncert, 15:00h 
17.10.2015 - Český Krumlov, Městské divadlo, koncert s Kapkou, 20:00h 
09.10.2015 - Český Krumlov, Barbakán, soukromé vystoupení, 18:00h 
08.10.2015 - Český Krumlov, klášter, soukromé vystoupení, 18:30h 
26.09.2015 - Český Krumlov, R-Galerie, Svatováclavské slavnosti, koncert, 20:00h 
19.09.2015 - Soběslav, historické slavnosti, hlavní pódium, historizující koncert, 11:30h 
19.09.2015 - Soběslav, historický průvod městem, 10:00h 
12.09.2015 - Rozkoš u Humpolce, hrad Orlík, festival Ozvěny prázdnin, 13:30h 
11.09.2015 - Netolice, náměstí, Večer pod stromy, koncert, 20:00h 
05.09.2015 - Vyšší Brod, kemp, Plavba kuriózních plavidel, 17:30h 
04.09.2015 - Buškův Hamr u Trhových Svinů, koncert, 19:00h 
11.07.2015 - Chvalšiny, Chvalšinské dny, koncert, 17:00h 
11.07.2015 - Horní Planá, Markétská pouť, koncert, 14:00h 
04.07.2015 - Mlýn Krkavec u Zlukova, koncert, 15:00h 
26.06.2015 - Lišov, zahrada Schwarzenberského špitálu, festival, 20:00h
20.06.2015 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, 1. zámecké nádvoří, 19:00h
20.06.2015 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, historický průvod, 15:00h 
19.06.2015 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, pod zámeckými schody, 23:00h 
19.06.2015 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, 1. zámecké nádvoří, 18:30h 
06.06.2015 - Rudolfov, Hornické historické slavnosti, koncert, 17:00h 
23.05.2015 - Kestřany, tvrz, Rytířské slavnosti, 16:15h 
17.02.2015 - Český Krumlov, účast v tradičním Masopustním průvodu, 16:00h 
03.01.2015 - České Budějovice, Husův sbor, benefiční koncert, 16:00h

rok 2014

23.12.2014 - Český Krumlov, Živý Betlém, 16:15 a 18:30h 
20.12.2014 - Zlukov, tradiční adventní koncert, 17:00h 
19.12.2014 - Český Krumlov, Psí Vánoce v útulku, adventní zpívání, 14:30h 
18.12.2014 - Český Krumlov, MŠ Tavírna, vánoční zpíváníčko, 16:00h 
14.12.2014 - Písek, u Děkanského kostela, adventní koncert, 14:00h 
13.12.2014 - České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II, adventní koncert, 14:00h 
08.12.2014 - Český Krumlov, MŠ Za Nádražím, adventní zpíváníčko ve školce, 09:00h 
07.12.2014 - Český Krumlov, Synagoga, náš adventní koncert, 18:00h 
06.12.2014 - Benešov nad Černou, kostel Sv. Jakuba, adventní koncert, 17:00h 
30.11.2014 - Praha - Letňany, předvánoční koncert, 17:30h
26.11.2014 - Český Krumlov, Městská knihovna, tradiční koncert Mezi knihami, 18:00h 
18.10.2014 - Řípec u Veselí nad Lužnicí, hospoda na návsi, koncert, 18:00h 
28.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 14:30h 
28.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 13:00h 
28.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 10:30h 
27.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 15:30h 
27.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 13:00h 
27.09.2014 - Karlštejn, Karlštejnské vinobraní, scéna pod lípou, 10:30h 
06.09.2014 - Vyšší Brod, kemp, Plavba kuriózních plavidel, koncert, 17:30h 
30.08.2014 - Hamr, penzion Nebíčko, tradiční hrací odpoledne a večer, 15:00h 
30.08.2014 - České Budějovice, Zeměživitelka, pavilon T, koncert, 10:00h 
29.08.2014 - Český Krumlov, restaurace DEPO, Papoušci 20 let, koncert, 19:00h 
13.07.2014 - Borovany, nádvoří kláštera + hl. stan, Borůvkobraní, koncert, 13:00h 
12.07.2014 - Chvalšiny, náměstí, Chvalšinské dny, koncert, 16:30h 
12.07.2014 - Horní Planá, náměstí, Markétská pouť, koncert, 14:00h 
06.07.2014 - Český Krumlov, domek U Kata Matěje, soukromý koncert, 16:00h
26.06.2014 - Český Krumlov, nám. Svornosti, benefiční koncert, 18:00h 
22.06.2014 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, nám. Svornosti, 14:00h 
21.06.2014 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, 1. zámecké nádvoří, 19:00h 
21.06.2014 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, účast v průvodu, 15:00h 
20.06.2014 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, pod zámeckými schody, 23:00h 
20.06.2014 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 16:30h
14.06.2014 - Frymburk, Frymburské slavnosti, koncert, 10:00h 
07.06.2014 - Zlukov, významné slavnosti obce, koncert, 14:00h 
24.05.2014 - Netolice, Mírové náměstí, řemeslný jarmark, 15:30h 
23.05.2014 - České Budějovice, u stadionu, Bambiriáda, koncert, 15:00h 
27.04.2014 - Kaplice, jako host na dětské soutěži kapel Kaplické hrátky, 15:35h
19.04.2014 - Benešov nad Černou, velikonoční jarmark, koncert, 13:00h 
12.04.2014 - Zlukov, tradiční jarní koncert v hospůdce na návsi, 16:00h 
12.04.2014 - České Budějovice, Dvorek u Beránka, koncert, 11:00h 
14.03.2014 - Jindřichův Hradec, Zpívání na schodech, koncert, 19:30h 
28.02.2014 - Horní Planá, Café U Tří koček, večerní koncert, 20:00h 
22.02.2014 - Český Krumlov, otáčko, doprovod v představení Lotrando a Zubajda, 14:14h 
20.02.2014 - České Budějovice, Kabaret U Váňů, na pozvání H. Bicana, koncert, 20:45h 
08.02.2014 - Český Krumlov, koncert se skupinou Jen tak tak, Vlašský dvůr, 18:00h

rok 2013

23.12.2013 - Český Krumlov, náměstí, Živý Betlém, 18:00h 
23.12.2013 - Český Krumlov, náměstí, Živý Betlém, 16:30h 
19.12.2013 - Český Krumlov, MŠ Tavírna, adventní zpívání s dětmi, 16:00h 
16.12.2013 - Český Krumlov, MŠ Za Nádražím, adventní zpívání s dětmi, 09:00h 
15.12.2013 - Lomnice nad Lužnicí, kostel Sv. Václava, adventní koncert, 18:00
14.12.2013 - Zlukov, hospůdka na návsi a Betlém, adventní koncert, 17:00h 
08.12.2013 - Český Krumlov, Synagoga, adventní koncert, 18:00h 
07.12.2013 - Český Krumlov, Zlatý Anděl, uzavřená společnost, 20:00h 
07.12.2013 - Český Krumlov, náměstí, adventní koncert, 15:00h 
05.12.2013 - ČeskýKrumlov, náměstí, Mikulášská "šou", 16:30h 
27.11.2013 - Český Krumlov, Městská knihovna, koncert, 18:00h 
08.11.2013 - Český Krumlov, sál Pivovaru Eggenberg, KŘEST CD, 19:00h 
25.10.2013 - Český Krumlov, Ántré, koncert v rámci EDUKOFILM, 20:00h 
19.10.2013 - Nová Pec, Wellnes hotel Marlin, koncert, 19:00h 
28.09.2013 - Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti, R-Galerie, koncert, 20:00h 
14.09.2013 - Příbram, festival Příbramská svatohorská šalmaj, koncert, 13:15h
31.08.2013 - Hamr u Zlukova, hospůdka Nebíčko, hrací pohodové odpoledne, 15:00h 
17.08.2013 - Rožmberk nad Vltavou, Slavnosti města, náměstí, 15:00h 
17.08.2013 - Volary, Slavnosti dřeva, koncert na náměstí, 12:00h 
22.07.2013 - Černá v Pošumaví, letní kino, večerní koncert: 19:00h 
06.07.2013 - Hluboká nad Vltavou, sportovně relaxační areál, koncert, 20:00h 
29.06.2013 - Lomnice nad Lužnicí, Farská louka, koncert, 18:00h 
29.06.2013 - Český Krumlov, Prokyšův sál, svatba, 14:00h 
22.06.2013 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, nám. Svornosti, 20:15h 
22.06.2013 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, I. nádvoří, 16:00h
22.06.2013 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, historický průvod, 15:00h 
21.06.2013 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, pod zámeckými schody 23:00h 
21.06.2013 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 16:00h 
20.06.2013 - České Budějovice, soukromé vystoupení, 19:00h 
15.06.2013 - Netolice, Memoriál Tonyho Hořínka, koncert, 20:00h 
15.06.2013 - Frymburk, Frymburské slavnosti, koncert, 10:00h 
08.06.2013 - Český Krumlov, ZŠ Linecká - výročí založení školy, koncert, 10:00h 
26.05.2013 - České Budějovice, u sportovní haly, Bambiriáda, koncert, 09:00h 
15.05.2013 - Lišov, klub Nanečisto, koncert, 20:00h 
05.05.2013 - Kaplice, jako host na Kaplických hrátkách, koncert, 15:00h 
01.05.2013 - Rapšach, Rapšašské Zikmundohraní, koncert, náves, 11:30h 
26.04.2013 - Český Krumlov, hospůdka Šnek, soukromé vystoupení, 20:00h 
20.04.2013 - Zlukov, jarní koncert, sál v hospůdce na návsi, 16:00h 
11.04.2013 - Český Krumlov, jarní koncert ve Vlašském dvoře, 19:00h 
12.02.2013 - Český Krumlov, účast v Masopustním průvodu, 16:00h

rok 2012

23.12.2012 - Český Krumlov, nám. Svornosti, Živý Betlém, 18:00h 
23.12.2012 - Český Krumlov, nám. Svornosti, Živý Betlém, 16:30h 
22.12.2012 - Český Krumlov, nám. Svornosti, adventní koncert, 14:00h 
14.12.2012 - Český Krumlov, adventní minikoncerty v mateřských školkách, 09:00h 
12.12.2012 - Český Krumlov, nám. Svornosti, Česko zpívá koledy, 18:00h 
11.12.2012 - České Budějovice, nám. Př. Otakara II., adventní koncert, 18:30h 
08.12.2012 - Vyšší Brod, náměstí, adventní koncert, 15:00h 
08.12.2012 - Trasa Č. Budějovice - Č. Krumlov, koncert v parním vlaku, 10:40h 
06.12.2012 - Horní Planá, Dětský domov, adventní koncert, 19:00h 
28.09.2012 - Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti, náměstí, 18:10h 
24.09.2012 - Český Krumlov, Salon Šnek, koncert, 19:00h 
14.09.2012 - Větřní, Němčické slavnosti, koncert, 22:00h 
14.09.2012 - Lovecký zámek Ohrada, soukromé vystoupení, 13:00h 
08.09.2012 - Český Krumlov, I. zámecké nádvoří, Den s handicapem, 13:15h 
07.09.2012 - Český Krumlov, nádvoří Prelatury, koncert k 15. výročí, 19:00h 
18.08.2012 - Vyšší Brod, Svatobartolomějský trh a pouť, koncert, 16:00h 
21.07.2012 - Černá v Pošumaví, Kulturní léto, koncert, 18:00h 
14.07.2012 - Chvalšiny, Chvalšinská pouť, 17:00h 
14.07.2012 - Lovecký zámek Ohrada, festival Folkový lok, 14:00h 
23.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 20:00h 
23.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, I. nádvoří, 15:00h 
23.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 13:30h 
23.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Náměstí, 10:30h 
22.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Zámecké schody, 23:00h 
22.06.2012 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Široká ul., 16:00h 
16.06.2012 - III. nádvoří zámku, Jindřichův Hradec, koncert, 20:25h 
16.06.2012 - Tvrz Kestřany, Rytířské slavnosti, koncert, 15:30h 
09.06.2012 - Hrad Kašperk, svatba, 13:00h 
27.05.2012 - České Budějovice, Bambiriáda 14. ročník, koncert, 09:00h 
25.05.2012 - Černá v Pošumaví, Wizard hospůdka, koncert
19.05.2012 - Lipno nad Vltavou, loděnice, Dračí lodě, 21:00h 
18.05.2012 - Český Krumlov, Salon Šnek, koncert, 20:00h 
01.05.2012 - Rapšach, Rapšašské Zikmundohraní, 13:00h 
22.04.2012 - Kaplice, jako host na Kaplických hrátkách, 18:00h 
21.04.2012 - Zlukov, hospoda na návsi, koncert, 16:00h 
14.04.2012 - Český Krumlov, restaurace Eggenberg, soukromá akce, 18:00h 
10.03.2012 - Nová Pec, restaurace MaJa, koncert 17:00h 
21.02.2012 - Český Krumlov, účast v masopustním průvodu, 16:00h 
13.01.2012 - Brno, kavárna Café práh, koncert v rámci prezentace města, 19:00h
12.01.2012 - Vídeň, museum Leopold, koncert v rámci prezentace města, 21:30h

rok 2011

20.12.2011 - Mateřská škola Tavírna, Český Krumlov, vánoční koncert, 16:30h 
17.12.2011 - Egon Schiele Café, Český Krumlov, vánoční koncert, 18:00h 
16.12.2011 - soukromé vystoupení na náměstí v Českém Krumlově 17:45h 
15.12.2011 - České Budějovice, rádio Český rozhlas, studiový sál, koncert 19:00h 
14.12.2011 - Dětský domov Horní Planá, vánoční koncert, 17:30h 
04.12.2011 - Vánoční koncert v kostele Sv. Václava, Lomnice nad Lužničí, 18:00h 
02.12.2011 - Folkový festival Krumlovský medvěd, divadlo Č. Krumlov, 20:30h 
27.11.2011 - 1. Adventní neděle, Nám. Svornosti, Č. Krumlov, koncert, 16:30h 
24.09.2011 - R-Galerie, Svatováclavské slavnosti, Č. Krumlov, koncert, 20:00h 
17.09.2011 - Svatá Hora Příbram, Svatohorská šalmaj, festival, 13:50h 
16.09.2011 - Zámeček Ohrada, Hluboká nad Vltavou, koncert, 13:00h 
03.09.2011 - Vyšší Brod, Plavba kuriózních plavidel, koncert, 16:00h 
20.08.2011 - Volary, Slavnosti dřeva, koncert, 11:30h 
16.07.2011 - Chvalšiny, Chvalšinská pouť, koncert, 17:00h 
09.07.2011 - Český Krumlov, Egon Schiele Café, koncert, 19:00h
19.06.2011 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, nám. Svornosti, 15:00h 
18.06.2011 - Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, I. nádvoří, 16:30h 
28.05.2011 - Český Krumlov, Jelenka, Rally Český Krumlov, 15:00h
27.05.2011 - České Budějovice, 13. ročník Bambiriády, u sport. haly, 17:10h
21.05.2011 - Trocnov, festival Jihočeské zpívání, 21:30h 
21.05.2011 - Kestřany, tvrz, Rytířské slavnosti, 15:15h 
13.05.2011 - Volyně, Pošumavská tržnice, koncert s kapelou Bonsai č. 3, 20:00h 
07.05.2011 - Sokolov u Karlových Varů, Folková loděnice, festival, 16:30h 
01.05.2011 - Rapšach, Rapšašské Zikmundohraní, 11:10h 
30.04.2011 - Český Krumlov, piv. zahrada, Kouzelný Krumlov, 18:15h 
30.04.2011 - Český Krumlov, piv. zahrada, Kouzelný Krumlov, 13:00h 
23.04.2011 - Rožmitál na Šumavě, soukromá narozeninová akce, 20:00h 
16.04.2011 - KD Kaplice, na Kaplických hrátkách jako host, 12:00h 
02.04.2011 - Dětský domov Horní Planá, koncert 15:00h
08.03.2011 - Český Krumlov, účast v masopustním průvodu, 16:00h
19.01.2011 - KD Lišov malý sál, klub Nanečisto, host Rybníkářů, 19:30h

rok 2010

23.12.2010 - Nám. Svornosti, Český Krumlov, Živý Betlém, 16:30 a 18:00h 
11.12.2010 - Hříběcí u Horní Cerekve, hospoda u Šimků, začátek ve 20:00h 
                     vánoční koncert se skupinou X-TET z Jindřichova Hradce
19.11.2010 - Divadlo Č. Krumlov, jako host na Dětské portě, cca 16:00h 
18.11.2010 - DK ÁNTRÉ Č. Krumlov, koncert, 20:00h + host ILEGÁLNÍ SEXTETO (Kaplice)
09.10.2010 - Větřní, rybářský a sportovní den na plovárně, koncert, 17:00h
25.09.2010 - Svatováclavské slavnosti, Český Krumlov, R-Galerie, 20:00h   
18.09.2010 - Větřní u Českého Krumlova, Němčické slavnosti, 12:30-14:00h
17.09.2010 - Lovecký zámek Ohrada, soukromá akce
04.09.2010 - Vyšší Brod, kemp, Plavba kuriózních plavidel, koncert, 10:00h
26.08.2010 - České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II., koncert, 19:00h
21.08.2010 - Srnín u Českého Krumlova - fotbalové hřiště, slavnosti, 14:00h
18.08.2010 - Horní Planá, náměstí - u kašny, koncert, vstup zdarma, 19:30h            
05.08.2010 - Vyšší Brod, klášterní zahrada, koncert, vstup zdarma, 19:00h
04.07.2010 - Festival Svítání, zřícenina Kozí Hrádek u Sezimova Ústí, 15:00h  
26.06.2010 - Festival OKOLO TŘEBONĚ, Nám. T.G.Masaryka, Běh Járy Cimrmana, 12:30h
20.06.2010 - Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov, Náměstí Svornosti, 15:00-16:00h
19.06.2010 - Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov, Náměstí Svornosti, 17:00-17:45h 
18.06.2010 - Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov, I. Zámecké nádvoří, 16:15-17:00h 
12.06.2010 - Zámek Jemniště, Benešov u Prahy, dětský den (soukromá akce) 
05.06.2010 - Hrad Točník, festival kresleného humoru, 13:00h
23.05.2010 - 11. ročník Bambiriády, České Budějovice, u sportovní haly, 10:00h
15.05.2010 - Hrad Okoř, pohádkový hrad aneb Vtipotoč, 14:00h
01.05.2010 - 3. Rapšašské Zikmundohraní, Rapšach, okr. Jindřichův Hradec, 12:00h
22.04.2010 - Společný koncert s Pavlínou Jíšovou, DK ÁNTRÉ Český Krumlov, 20:00      
28.03.2010 - Praha Bohnice, Divadlo Za Plotem, konkurz Zahrada, 18:00h - ZRUŠENO 
06.03.2010 - Jihočeské kolo Porty, DDM Soběslav, 13:00h

rok 2009

23.12.2009 - Živý Betlém na Náměstí Svornosti: v 16,30h a v 18,00h
20.12.2009 - Náměstí Svornosti Č. K., doprod dětí z mateřské školky Tavírna, 17,00h 
09.12.2009 - Veřejná zkouška na Živý Betlém, DK Ántré, Č. Krumlov, 20:00 hod. 
05.12.2009 - Náměstí Svornosti Český Krumlov, Mikulášské představení 
26.09.2009 - Svatováclavské slavnosti Český Krumlov, R-GALERIE, Dlouhá ul., 20-24h
22.08.2009 - ROŽMITÁL NA ŠUMAVĚ, slavnosti obce, cca 11,00h 
19.08.2009 - KŘEST NOVÉHO CD - DIVADELNÍ KLUB ÁNTRÉ, ČESKÝ KRUMLOV 
05.07.2009 - Festival Svítání, Kozí Hrádek u Sezimova Ústí, pořádá ZA SLUNCEM
21.06.2009 - Slavnosti, náměstí, hrajeme s českokrum. skupinou KAPKA, 14:50h
20.06.2009 - Slavnosti, I. Zámecké nádvoří 21:15-22:00h 
20.06.2009 - Slavnosti, Dvoreček U Malého Vítka 17:00-18:00h
20.06.2009 - Slavnosti, I. Zámecké nádvoří 11:30-12:00h
07.06.2009 - Bambiriáda České Budějovice, u zimního stadionu, 12:00-13:00h 
06.06.2009 - Hrad TOČNÍK, pohádkový hrad - 13:00h
29.05.2009 - hostinec BŘEZNICE, Březnice u Týna nad Vltavou, 20:00-22:00h 
23.05.2009 - Kestřany u Písku Horní tvrz, Rytířské slavnosti, 14:00h 
01.05.2009 - restaurant bar U BEJKA, koncert, 19:00h

rok 2008

18.12.2008 - Vánoční Hurá do divadla, divadelní klub ÁNTRÉ, příprava na Živý Betlém
13.11.2008 - soukromé vystoupení
07.11.2008 - Divadelní klub ÁNTRÉ, tradiční koncert, Č. Krumlov - 20,00 
01.11.2008 - Hubertovská slavnost, Mýto u Hořic na Šumavě - 12,00-15,00h 
31.10.2008 - Salón ŠNEK Český Krumlov    Z R U Š E N O !!!  Bude nový termín. 
11.10.2008 - Švábov u Jihalvy, slavnosti Litovelského piva, hotel Harmonie 
27.09.2008 - Svatováclavské slavnosti Č. Krumlov, LAPIDÁRIUM 20,00-24,00
20.09.2008 - Sezimovo Ústí II., sál kina Spektrum festival pořádá kapela Za Sluncem 
19.09.2008 - Slavnosti obce VĚTŘNÍ u Českého Krumlova, koncert, 20,00 hodin
30.08.2008 - KARLŠTEJN, Středověká krčma Karlštejn, začátek v 18,00 hodin
26.07.2008 - zřícenina hradu DÍVČÍ KÁMEN, historizující koncert, 17:00 hodin 
28.06.2008 - Prachatice, slavnosti města Zlatá solná stezka, areál Parkán, 12:00 hod.
21.06.2008 - Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov, Náměstí Svornosti 18:00 hodin
21.06.2008 - Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov, Dvorek u Malého Vítka, 21:00 hodin
08.06.2008 - Hrad Točník aneb VTIPOTOČ, II. nádvoří, 13:00 a 15:00 hodin
07.06.2008 - Hrad Točník aneb VTIPOTOČ, II. nádvoří, 15:30 a 18:40 hodin
25.05.2008 - Bambiriáda České Budějovice, u sportovní haly 11:10 hodin 
15.03.2008 - Oblastní kolo Porty, Strakonice, 13:00 hodin
12.01.2008 - Restaurace Salon Šnek, Český Krumlov, 19:00 hodin

rok 2007

21.02. KD Lišov, Klub Nanečisto, koncert u Rybníkářů
13.04. KD Strakonice, oblastní kolo Porty
14.04. Divadelní klub Ántré Český Krumlov, koncert
26.05. Sportovní hala České Budějovice, Bambiriáda
23.06. I. nádvoří zámku, Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže
24.06. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Slavnosti pětilisté růže
15.07. Zřícenina hradu Dívčí kámen, koncert
21.07. Trocnov, festival Jihočeské zpívání 
01.09. Vyšší Brod, plavba kuriozních plavidel, koncert
21.09. Větřní u Českého Krumlova, slavnosti obce, koncert
29.09. Náměstí Svornosti Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti
06.12. Narozeninový koncert k 10. výročí založení kapely, Ántré Č. Krumlov 
21.12. Divadelní klub Ántré, Český Krumlov, akce Hurá do Betléma
23.12. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Živý Betlém

rok 2006

20.04. Městské divadlo Český Krumlov, host na Dětské portě, koncert
12.05. Restaurant bar U Bejka, Český Krumlov, koncert
26.05. Sportovní hala, České Budějovice, Bambiriáda
17.06. Trutnov, festival Babský rachot, koncert
12.07. Dolní Vltavice, Lipno, koncert
20.08. Areál Pašijových her, Hořice na Šumavě, koncert
28.08. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, festival Hurá do Krumlova, koncert
01.10. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti
16.11. Divadelní kavárna, Český Krumlov, Hurá do divadla, koncert
13.12. Divadelní kavárna, Český Krumlov, Hurá do Betléma
23.12. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Živý Betlém

rok 2005

13.05. Hospůdka U Josefa, Český Krumlov, koncert
28.05. Sportovní hala, České Budějovice, Bambiriáda
08.06. Náměstí České Budějovice, festival Kozel tour 2005, koncert
17.07. Náměstí Horní Planá, Markétská pouť, koncert
19.08. Restaurant bar U Bejka, Český Krumlov, koncert
24.09. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti
24.09. Art studio Na Fortně, Český Krumlov, koncert
08.10. Vodácký kemp Majdaléna
26.10. Restaurace Bolero, Český Krumlov, koncert
11.12. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, adventní koncert
23.12. Náměstí Svornosti, Český Krumlov, Živý Betlém

 

o nás

Jsme dámská šestičlenná folková skupina z Českého Krumlova založena v září 1997. V současné, již stálé sestavě, vystupujeme od roku 2009. Soustřeďujeme se zejména na vlastní folkovou a historizující hudbu, též lidové písně a koledy, vždy v osobité úpravě. Koncerty jsou určené k poslechu, přičemž ideální délka vystoupení je 90 minut (avšak délku a výběr repertoáru vždy přizpůsobíme charakteru akce). Na svém kontě máme dvě vydaná alba: Paleta (2013) a Stejně jiná (2009), také krátký šestipísničkový demosnímek: Má milá, slétaj´ se havrani (2001). Každoročně odehrajeme něco okolo 45 koncertů, přičemž minimálně polovinu z nich tvoří vystoupení na historických slavnostech měst a obcí. Atmosféru těchto vystoupení umocňujeme vlastními dobovými kostýmy. V čase adventním hrajeme vánoční koncerty složené z tradičních i méně známých koled a z písní se zimní tématikou.

Nástrojové obsazení: 5x zpěv, 2x kytara, 2x housle, kontrabas, perkuse, flétny a celá řada rytmických nástrojů.

 

kytara, zpěv
John Doe

Lucie Roubínová

Založila Lakomou Barku v roce 1997. Kapelnice. Hraje na kytaru, zpívá a vtipkuje na úkor ostatních Barek (nejradši). Skládá hudbu, píše texty. Jako autor zastoupena Ochranným svazem autorským (OSA).

housle, flétny, rytmika, zpěv
Jane Helf

Lucie Sirová

Byla též u založení kapely. Hraje na housle, flétny, občas na rytmické nástroje a zpívá. Jako jediná v kapele ovládá nástroj zvaný brumle. Skládá hudbu, píše texty. Od roku 2008 vede jako umělecká vedoucí Krumlovský komorní orchestr.

flétny, djembe, rytmika, zpěv
Joshua Insanus

Olga Kneiflová

V Lakomé Barce od roku 1999 (po nekonečném přemlouvání). Hráčka na flétny a rytmické nástroje, zpívá. Často navádí publikum k tanci a podobným blbinám.

 

 

flétny, djembe, darbuka, rytmika, zpěv
John Doe

Alena Musilová

V kapele od roku 2003. Obsluhuje největší počet rytmických nástrojů, hraje na perkuse a flétny, zpívá. V krvi jí proudí orientální rytmy, kterými často obohacuje aranž písní, k čemuž používá keramickou darbuku.

KONTRABAS
Jane Helf

Alena Šímová

Do Lakomé Barky přišla v roce 2007. V kapele hráčka na kontrabas. Basové tóny občas podporuje mrazivým smyčcem.

housle, kytara, flétny, rytmika, zpěv
Joshua Insanus

Hana Havlíčková

V kapele od roku 2009. Velice vyhledávaná hráčka a hlavně zpěvačka. Skvěle improvizuje! Hraje na housle, kytaru, flétny, zpívá. Již přes 25 let je také členkou Folklórního souboru Javor Lomnice nad Lužnicí. Od roku 2012 působí jako populární zpěvačka v českokrumlovské formaci Situace.

 

 

Autor: Rudolf Hojdar, fotograf

           

           

           

           

           

           

 

 

Autor: Rudolf Hojdar, fotograf

           

           

           

           

       

Autor: Rudolf Hojdar, fotograf

         

 

 

 

Oficiální videoklip k písni Lípa: natočeno v CKTV - Českokrumlovská televize

Slavnosti pětilisté růže Český Krumlov, autor: Rudolf Hojdar

 

 

obchod

 

V současné době vzniká zbrusu nové album, tentokrát vánoční... Vyjde v prosinci 2016.

John Doe

Paleta

Druhé řadové album natočené ve studiu MK Production České Budějovice v srpnu 2013. Album obsahuje 12 autorských písní a 2 písně lidové.

Celkový čas: 47,06 minut

Cena: 200 Kč

Ukázky písní:
Paleta
Irská
Černá labuť
Jablůčko
Uvadlá láska
Maryčka Čičery
Lípa
Mořská duše
Konipas
Proudy
Vzpomínka na klíček
Kolovrat
Strážní andělé
Pyšný Janek

........................................

CD můžete koupit na našich koncertech, nebo nám napište :) lakoma.barka@email.cz

Jane Helf

Stejně jiná

První plnohodnotná deska natočena ve studiu MK Production České Budějovice v červnu 2009. Na desce najdete 14 autorských písní a 1 píseň lidovou.

Celkový čas: 43,24 minut

Cena: 150 Kč

Ukázky písní:
Slavnost
Svítání
› Dneska tě nenajdou
Šlapu si
Ztratit se
Hořce je rukovat
Doktor Čas
Svatý Ján
Láska neláska
Pochod zhrzené milenky
Už nám to slunce zapadá
Křepelička
Větrův syn
Smrtky
Father

........................................

CD můžete koupit na našich koncertech, nebo nám napište :) lakoma.barka@email.cz

 

Má milá, slétaj´ se havrani

Krátký šestipísničkový téměř baladický demosnímek natočený v roce 2001 ve studiu AV Servis Vyšší Brod.

Celkový čas: 20 minut

Cena: 80 Kč

Ukázky písní:
› Má milá, slétaj´ se havrani
› Mávej
› Popel
› Láska je úděl náš
› Hej lidi
› Smrtky

........................................

Litujeme, ale tato deska je dočasně vyprodaná.

 

 

 

 

 

kontakt

 

Lucie Roubínová, kapelnice - +420 721 608 672
lakoma.barka@email.cz
Český Krumlov

..........................

› smlouva o uměleckém výkonu

› stage plan pro zvukaře
› playlist pro OSA
› plakát v tiskové kvalitě

 

kalendář              © 2016 Lakomá Barka, All Rights Reserved.              studio webpage