Padly vody (2020)


Právě připravujeme další řadové album, tentokrát zaměřené na lidové písně v naší úpravě. Vyjde na podzim letošního roku. Seznam písní: Kebych bola, Na stráni, Hruška, Svatební košile, Šenkýřka, Padly vody, Neber sobě, V noci temné, Hory hory zelené, V dálce.

Celkový čas: - Cena: -

 

Letos v zimě (2016)


Čtvrté řadové album, tentokrát vánoční. Natočeno ve studiu AV Servis Vyšší Brod v červenci až listopadu 2016. Na desce najdete 16 koled a jednu píseň autorskou, podle níž je CD pojmenováno. Seznam písní: Kristus Pán se narodil, Kolednice idú, Tedy poženem, Byla cesta ušlapaná, Nový rok běží, A teče vodička, Stojí vrba košatá, Den přeslavný, Hopsa pacholátka, Letos v zimě, V půlnoční hodinu, Aj co to nového, Zajíc běží k háji, Potkala jsem holubičku, Přišla jsem k vám na koledu, Nastala koleda, Pásli ovce valaši.

Celkový čas: 34,07 minut. Cena: 200 Kč.

 

Paleta (2013)


Třetí řadové album natočené ve studiu MK Production České Budějovice v srpnu 2013. Album obsahuje 12 autorských písní a 2 písně lidové. Seznam písní: Paleta, Irská, Černá labuť, Jablůčko, Uvadlá láska, Maryčka Čičery, Lípa, Mořská duše, Konipas, Proudy, Vzpomínka na klíček, Kolovrat, Strážní andělé, Pyšný Janek.

Celkový čas: 47,06 minut. Cena: 200 Kč.

 

Stejně jiná (2009)


Druhá deska natočena ve studiu MK Production České Budějovice v červnu 2009. Najdete zde 14 autorských písní a 1 píseň lidovou. Seznam písní: Slavnost, Svítání, Dneska tě nenajdou, Šlapu si, Ztratit se, Hořce je rukovat, Doktor Čas, Svatý Ján, Láska neláska, Pochod zhrzené milenky, Už nám to slunce zapadá, Křepelička, Větrův syn, Smrtky, Father.

Celkový čas: 43,24 minut. Cena: 150 Kč (momentálně vyprodáno).

 

Má milá, slétaj´ se havrani (2001)


První album o šesti písních natočené v roce 2001 ve studiu AV Servis Vyšší Brod. Seznam písní: Má milá, slétaj´ se havrani, Mávej, Popel, Láska je úděl náš, Hej lidi, Smrtky.

Celkový čas: 20 minut. Cena: 50 Kč